O nas

Miejsce stworzone z myślą o wszystkich odwiedzających nas klientach i o ich dobrym samopoczuciu.

Nasz sekret

To co najbardziej cenię w mojej pracy to to, że zajmuję się nią niemal dwadzieścia lat, a jednak każdego dnia uczę si ę i doświadczam czegoś nowego a ulubione momenty w pracy zawdzięczam zawsze chwilom spędzonym z ludźmi.

Nasze produkty

Davines to selektywna marka kosmetyków profesjonalnych do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów. Autorskie formuły opracowywane w laboratoriach Davines bazują na składnikach organicznych i naturalnego pochodzenia, bezpiecznych dla skóry i włosów oraz wysoce skutecznych.

A czy wiesz, że Davines to także filozofia i styl życia? To wezwanie do czynienia piękna na świecie, bo tylko „piękno ocali świat” – jak pisał Dostojewski. Zatem wybierając Davines, działasz w duchu ekologii, wspierasz sadzenie lasów na całym świecie (także w Polsce), oraz przyczyniasz się do utrzymania bioróżnorodności roślin na Ziemi, ponieważ marka pozyskuje ekstrakty z warzyw i owoców uprawianych w tradycyjnych włoskich gospodarstwach Slow Food.

Stawiając na Davines, masz pewność, że opakowania produktów to tzw. opakowania Zero Impact – emisja CO2wygenerowana podczas ich produkcji jest niwelowana przez sadzenie lasów i ochronę tych już istniejących.

Genialne miejsce, cudowna atmosfera a przedewszystkim MEGA profesjonalna i zawsze dla Ciebie Karolna!:) dziekuje za 12 lat i mam nadzieje na kolejne!

Anna

Moje włosy potrzebują najlepszej "psycholożki", tak jak ja potrzebuje tlenu, to one Karoliny :)) !!!Najpiękniejsze kolory, genialne stylizacje włosów od nowoczesnych po retro. Jedno spojrzenie Karoliny, krotka rozmowa i rozklada wlos na czesci pierwsze . Sama majac burze niesfornych włosów potrafi zmierzyć się z najgorszym włosowym tematem. Uwielbiam słuchać jak jej stałe klientki mówią do niej rób co chcesz i tak wiesz najlepiej :)) Podpisuje się obiema rękami

Justyna

Wyjątkowe miejsce z pozytywna energią i z pozytywnymi ludźmi:)

Natalia

Niezwykłe miejsce z super atmosferą, a przede wszystkim bardzo dobrym strzyżeniem i stylizacją włosów. Polecam!

Magda

Najlepszy salon profesjonalne usługi cudowna atmosfera!!!!!!Uśmiech za każdym razem kiedy wychodzę i nieodparta chęć robienia sobie selfie ;))))))

Renata

O nas

Miejsce stworzone w duchu Hygge z myślą o wszystkich odwiedzających nas klientach, i o ich dobrym samopoczuciu. W połączeniu z jakością oferowanych usług pragniemy zapewnić uczucie komfortu, relaksu, swobody i odpoczynku. Bardzo często teraźniejszość goni nas w narastającym tempie, dlatego też chciałam aby to była przestrzeń w której można zatrzymać tę chwilę oddechu dla Was .

Naturalne produkty

Nowoczesne fryzury

Wyjątkowa atmosfera

2018 rok w Zwierzeniach Grzebienia

Był to dla nas rok pełen wyzwań
1117
obsłużonych klientów
280
stałych klientów
763
wykonanych koloryzacji